Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.11.2020 15:39
elden ring
980V

Elden Ring może pojawić się na TGA 2020. Bandai Namco ma spore plany wobec imprezy

Dyrektor ds. marketingu w Bandai Namco - Lee Kirton - podgrzał atmosferę wokół TGA 2020. Czy otrzymamy nowy zwiastun Elden Ringu podczas imprezy?

Parę dni temu dowiedzieliśmy się, że do połowy następnego roku powinno pojawić się na rynku tak mocno wyczekiwane przez fanów soulslike'ów Elden Ring. Gra cały czas „ma się dobrze”, więc nie dziwi fakt, że zainteresowani z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek nowych materiałów dot. nadchodzącego projektu FromSoftware.

Te mogą pojawić się już za dziesięć dni, podczas imprezy The Game Awards, bardzo ważnego wydarzenia w świecie gamingu. Bandai Namco określiło 10 grudzień jako "wielki dzień", co może sugerować, że firma zaserwuje oglądającym zwiastun/gameplay z jakiegoś tytułu, który w następnym roku wprowadzą na rynek. Oby był to właśnie wyżej wspomniany Elden Ring.

Jak możecie zauważyć komentarze w powyższym wpisie Lee Kirtona są pełne nadziei, iż doczekamy się prezentacji wyczekiwanego soulslike'a. Dyrektor marketingu chwilę później dodał komentarz, że będzie to wielki dzień ze względu na premierę Cyberpunk 2077, lecz trudno określić, czy była to zmyłka mająca ostudzić gorącą atmosferę wokół Elden Ring, czy też Kirton po prostu nie może doczekać się zwiedzania Night City. 

Źródło: https://www.psu.com/news/bandai-namco-uk-marketing-director-describes-the-game-awards-as-a-big-day/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software