Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.11.2020 13:53
Elden Ring
2417V

Elden Ring - data premiery przypadkowo ujawniona przez zagraniczny sklep?

Zagraniczny sklep Target podał datę premiery gry Elden Ring na PS4 i XONE, która mówi nam, iż tytuł From Software powinien pojawić się na rynku w połowie 2021 roku.

Elden Ring powstaje już od kilku lat, ale w ostatnich miesiącach brak jakichkolwiek materiałów promocyjnych nie napawa optymizmem. From Software nie chce za bardzo rozmawiać o swojej grze, mimo tego, iż niektóre ważne osoby w świecie gamingu grały w ostatnim czasie w nadchodzącego soulslike'a od Japończyków - jest nim m.in. Phil Spencer.

Możliwe, że gdy już zostanie ostudzona temperatura wokół jesiennej ofensywy Ubisoftu i Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED, to na scenę wejdzie przedstawiciel rzeczonego studia i przedstawi nam chociażby nowy gameplay-trailer, podając przy tym datę premiery Elden Ring na rynku. Być może podczas zbliżającego się ogromnymi krokami TGA?

Według zagranicznego sklepu - Target - japońska produkcja może pojawić się na półkach sklepowych już 30 czerwca 2021 roku. Jest to środek tygodnia, a dokładniej środa, co nie brzmi zbyt wiarygodnie, ale daje nam nadzieję na to, iż omawiany wyżej tytuł trafi w ręce graczy lubiących wyzwania w połowie nadchodzącego roku kalendarzowego. Najwyższy czas, nieprawdaż?

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/target-listing-suggests-elden-ring-is-coming-in-june-2021-aplRu0o6kGEj

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software