Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.10.2020 12:30
Elden Ring wciąż powstaje
1360V

Elden Ring cały czas ma się dobrze. Twórcy z From Software uspokajają zniecierpliwionych graczy

From Software postanowiło nieco uspokoić graczy i pokazali, że cały czas pamiętają o ich zapowiedzianym projekcie, który wciąż nie doczekał się daty premiery.

Elden Ring to tytuł, o którym wciąż wiemy bardzo mało (a większość informacji pochodzi z przeróżnych wycieków). Mimo tego mocno rozbudza on oczekiwania fanów. Niestety od pierwszej zapowiedzi dostajemy zaledwie szczątkowe wiadomości, a twórcy po prostu cały czas przypominają, że gra powstaje i ma się dobrze. Wiele wskazuje na to, że pozostaje nam czekać.

From Software postanowiło raz jeszcze uspokoić graczy, którzy cały czas wyczekują kolejnych informacji na temat ich zapowiedzianego jakiś czas temu projektu. Tym razem pokazali, że pamiętają o produkcji, za pośrednictwem Twittera, gdzie pojawiła się bardzo wymowna wiadomość:

Jesteśmy [...] wdzięczni za entuzjazm i wsparcie okazywane Elden Ring, naszej kolejnej grze action-RPG w klimatach dark fantasy. Mamy nadzieję, że nie możecie się doczekać!

Wpis pojawił się nieco "przy okazji" informacji o aktualizacji do gry Sekiro: Shadows Die Twice, więc można odnieść wrażenie, że twórcy są zasypywani kolejnymi pytaniami o nadciągający tytuł. Cóż, nic w tym dziwnego - każdy kolejny projekt studia do prawdziwa perełka dla fanów gatunku.

Źródło: https://twitter.com/fromsoftware_pr/status/1322361159945658368

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software