Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.11.2020 12:45
Red dead online
1302V

Red Dead Online - bug pozwala polecieć nawet do Meksyku

Dziennikarka z Eurogamera odkryła błąd, który wyrzuca stworzonego przez nas bohatera w Red Dead Online m.in. do Meksyku.

Rockstar Games zapowiedział niedawno, że Red Dead Online będzie samodzielną grą, którą nabyć może każdy zainteresowany za jedyne 5 dolarów. Mogło wydawać się, że wraz z oddzielnym debiutem modułu sieciowego, Rockstar Games postara się o wyeliminowanie masy błędów, które dręczą RDO, ale jak zaraz zauważycie, odbiorcy znajdują kolejne ogromne błędy.

Tym razem stworzony przez nas kowboj potrafi latać i w mgnieniu oka przenieść się nawet do... zablokowanego Meksyku, który zwiedza John Marston w ramach przygody w Red Dead Redemption. Aby to uczynić, wystarczy podejść pod most znajdujący się na pustkowiach, a następnie rzucić w deski przykryte piaskiem nożem.

Gdy to zrobimy, most zacznie się - jakkolwiek to zabrzmi - ruszać. Podejście do niego w tym momencie zawsze będzie kończyć się wyrzuceniem w górę naszego bohatera, więc w łatwy sposób możemy zauważyć, jak prezentuje się mapa Red Dead Redemption 2 z lotu ptaka.

Free fast travel. from r/RedDeadOnline

Źródło: https://gamerant.com/red-dead-online-flying-bridge-glitch/

Tagi: bug błąd Red Dead Online rockstar rockstar games