Red Dead Online

Red Dead Online

7,3
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.3
PS4 7.8
XONE 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rockstar
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
01.12.2020
Europa:
01.12.2020
Polska:
01.12.2020
Producent:
Rockstar
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
01.12.2020
Europa:
01.12.2020
Polska:
01.12.2020

Red Dead Online - opis gry

Red Dead Online to gra sieciowa wyprodukowana przez studio Rockstar. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Pierwotnie był on multiplayerowym komponentem Red Dead Redemption 2, w grudniu 2020 roku został jednak wydany także jako samodzielna pozycja.

Fabuła - Red Dead Online

Dalsza część tekstu pod wideo

Red Dead Online posiada fabułę i opowiada nową historię bez związku z Red Dead Redemption 2. Tytuł pozwala nam stworzyć własną postać. Bohater/bohaterka zostaje oskarżony/a o morderstwo i trafia do więzienia Sisika, gdzie odsiaduje karę i czeka na egzekucję. Odsiadka niespodziewanie kończy się pół roku później. Transport z więźniami atakuje grupa dobrze uzbrojonych ludzi uwalniając tym samym skazańców. Operacja, jak się okazuje, była starannie zaplanowana. Nasz podopieczny/podopieczna rychło dowiaduje się, że zorganizowała ją wdowa Jessica LeClerk, której mąż miał zostać zamordowany właśnie przez niego/nią. LeClerk wie jednak, że to w rzeczywistości intryga kogoś zupełnie innego, a ściślej byłych partnerów biznesowych zmarłego, na których teraz zamierza się zemścić.

Rozgrywka - Red Dead Online

Trzon rozgrywki RDO nie różni się drastycznie od RDR2. Produkcja Rockstar to gra action-adventure, która wrzuca nas do otwartego świata mającego być odwzorowaniem amerykańskiego Dzikiego Zachodu z końcówki XIX wieku. Podczas rozgrywki możemy po nim podróżować samotnie lub organizować się w grupy z innymi graczami, a następnie brać udział w rozmaitych aktywnościach - razem lub przeciwko pozostałym. W misjach popychających fabułę do przodu mogą współpracować cztery osoby, poza nimi można też jednak uczestniczyć w atrakcjach dla maksymalnie 32 graczy (jak deathmatch bez broni palnej czy wyścigi na koniach) lub realizować zadania zlecane przez NPC. Wraz z postępami gromadzimy punkty doświadczenia, to zaś pozwala podnosić rangę postaci.

Red Dead Online dodaje kilka nowych  gameplayowych patentów względem komponentu singlowego. Jest to dla przykładu złoto, za które nabywamy dobra luksusowe. Nowością są również karty umiejętności.

W grze zaimplementowano też system honoru. W zależności od naszego postępowania zmienia się to, jak jesteśmy postrzegani. Niektóre zadania możemy wykonać tylko w sytuacjach, gdy honor jest na odpowiednim poziomie. 

Wideo - Red Dead Online

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper