Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2020 17:33
Wiedźmin od Netflix ma już swoją Meve z Lyrii
1943V

Wiedźmin od Netflix ma już swoją Meve z Lyrii. Królowa została obsadzona

Na planie „Wiedźmina” od Netflix pojawiła się kolejna bardzo interesująca postać. Platforma obsadziła Meve, czyli Meve z Lyrii, w którą wcieli się Rebecca Hanssen. Aktorka wystąpiła w kilku produkcjach.

Systematycznie otrzymujemy nowe materiały z „Wiedźmina” od Netflix, ale na ostatnich zdjęciach oglądaliśmy głównie Geralta – Henry Cavill czasami zajadał się pysznościami, by innym razem wskakiwać na Płotkę i przygotowywał kolejne sceny do drugiego sezonu.

Mamy jednak następną bardzo interesującą wiadomość dotyczącą castingów – w drugim sezonie „Wiedźmina” wystąpi Rebecca Hanssen, która została obsadzona w rolę Meve z Lyrii. Jej postać wystąpi w niepotwierdzonej liczbie odcinków, ale aktorka współpracowała z dwoma reżyserami.

Rebecca Hanssen w ostatnim czasie wystąpiła w „Enoli Holmes” (dublerka głównej bohaterki) dla Netflixa, ale miała okazję zaprezentować się w „Wyznaj to szeptem”, „A Christmas Carol” czy też „The Drowning of Arthur Braxton”. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że „Wiedźmin” może być jej aktualnie największym projektem. Hanssen usłyszymy także w Baldur's Gate 3 (Alfira).

Meve z Lyrii poznali bardzo dobrze fani pracy CD Projekt RED, ponieważ to właśnie ta postać była bohaterką Wojny Krwi: Wiedźmińskich opowieści.

Wiedźmin od Netflix ma już swoją Meve z Lyrii

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/11/27/the-witcher-casts-queen-meve-of-lyria-and-rivia/
Zdjęcie: Michael Shelford

Tagi: casting Netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix