Iza Łęcka Iza Łęcka 26.11.2020 13:02
Wiedźmin Geralt Płotka - Netflix 2 sezon
1998V

Wiedźmin Netflixa na nowych zdjęciach z planu. Geralt w pełnym stroju i z Płotką

Nie zwalniają prace nad drugim sezonem „Wiedźmina” Netflixa, a twórcy przystępują do kręcenia kolejnych scen. Najnowsze zdjęcia z planu prezentują Geralta odzianego w odświeżoną szatę. Podczas przygotowywanych ujęć, przy niestrudzonemu zabójcy potworów jest jego najwierniejszy towarzysz – Płotka.

„Wiedźmin” powróci na platformę Netflix w przyszłym roku, tymczasem streamingowy gigant wciąż opracowuje kolejne sceny do następnej serii. Najnowsze zdjęcia pokazują głównego bohatera w nowym stroju. Odwołując się do kwestii charakteryzacji, które w przypadku „Wiedźmina” wzbudzają niemałe emocje, przypomnijmy, że Nilfgaardczycy otrzymają w kolejnych odcinkach nowe szaty.

Henry Cavill już wcześniej został zaprezentowany w odświeżonej zbroi, jednak dopiero na najnowszych materiałach możemy zobaczyć aktora na planie w towarzystwie Płotki. Zwróćcie uwagę na miecz serialowego Geralta, który nie bez powodu został przycięty – już wcześniej członkowie ekipy odpowiedzialni za sceny walki potwierdzili, że w trakcie niektórych nagrań Cavill korzysta ze zmodyfikowanej broni, a reszta jest opracowywana w post-produkcji.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi na portalu Redanian Intelligence, ekipa skupia się na stworzeniu scen walki podczas bitwy z Nilfgaardczykami, gdzie oprócz Geralta nie zabraknie także Ciri i Yennefer. Niektóre ujęcia przedstawiają również obóz Elfów. Pomimo pewnych szczątkowych informacji, musimy pamiętać, że włodarze Netflixa nie pokusili się jeszcze o zarysowanie fabuły 2 sezonu „Wiedźmina”.

Wiedźmin Geralt Płotka Koń - 2 sezon netflix - 1

Wiedźmin Geralt Płotka Koń - 2 sezon netflix - 2

 

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/11/26/exclusive-henry-cavill-rides-a-new-horse-for-the-witcher/

Tagi: geralt netflix wiedźmin Wiedźmin Netflix