Iza Łęcka Iza Łęcka 27.11.2020 13:09
Ori and the Will of the Wisps
1072V

Ori w wersji na Nintendo Switcha trafi do Polski! Gracze zgarną 2 części

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition oraz Ori and the Will of the Wisps zmierzają do Polski w specjalnych, pudełkowych wersjach. Właściciele Nintendo Switchów otrzymają niepowtarzalną okazję wzbogacenia swoich kolekcji o dwa hity Moon Studios.

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition i Ori and the Will of the Wisps to kapitalne, wzruszające opowieści przygotowane przez Moon Studios, które trafiły nie tylko na Xboksa One oraz PC, ale wylądowały także na Nintendo Switchu. Deweloperzy niemal perfekcyjnie zdołali przenieść metroidvanie na mały ekran konsoli japońskiego producenta. Obecnie możemy zaskoczyć naszych czytelników bardzo dobrą wiadomością.

Od 11 grudnia produkcje będą dostępne na terenie naszego kraju w specjalnych wydaniach. W tym wypadku gracze otrzymają cartridge z tytułami w polskiej wersji językowej, a także zestaw 6 pocztówek z grafikami prezentującymi świat Oriego oraz ścieżkę dźwiękową. Zamawiając pozycje przed premierą, wybrani sprzedawcy będą dodawać do kolekcji brelok ze znanym motywem z gry.

Moon Studios nie potwierdziło następnych planów dotyczących historii rozgrywających się w tajemniczym lesie Nibel, ale możemy mieć nadzieję, że deweloperzy już rozpracowują trzecią emocjonującą opowieść z małego uniwersum. Warto dodać, że Ori and the Blind Forest, a także Ori and the Will of the Wisps, kupimy w Polsce za około 169 zł za sztukę.

Pamiętajcie, że Ori and the Will of the Wisps dzięki nowej aktualizacji działa w 120 fps na Xboksach Series X|S. Na Nintendo Switchu płynność wynosi 60 klatek na sekundę.

Ori na Nintendo Switcha trafia do pudełek

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Moon Studios Ori and the Will of the Wisps Xbox Game Studios