Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2020 16:17
Monster Hunter Rise
1068V

Monster Hunter Rise i Ori and the Will of the Wisps trafią na Nintendo Switcha

Nintendo otworzyło dzisiejszy Nintendo Direct dwoma grami z serii Monster Hunter. Firma potwierdziła plotki o pracach nad Monster Hunter Rise oraz nawet ujawniło Monster Hunter Stories 2. Poznajcie wszystkie zapowiedzi Nintendo.

Od samego rana w Sieci pojawiły się plotki dotyczące Monster Hunter Rise i faktycznie gra została dzisiaj zapowiedziana przez Capcom. Tak jak wspomniał informator – gra jest mocno inspirowana przez japońską kulturę i pozwoli graczom eksplorować otwarte lokacje. Gracze skorzystają z rozbudowanego „haka”, który pozwoli na pokonywanie większych odległości.

W Monster Hunter Rise nie zabraknie nowych potworów i pierwsze bestie mogliśmy zobaczyć na zwiastunie. Produkcja będzie dostępna już 26 marca 2021 roku! To jednak nie koniec, ponieważ na wydarzeniu Nintendo potwierdzono także Monster Hunter Stories 2 – ten tytuł trafi na rynek latem 2021 roku.

Jeśli jesteście zainteresowani tymi pozycjami – oglądajcie pokaz Nintendo do końca, ponieważ po zakończeniu wydarzenia będziemy świadkami „Monster Hunter Direct”, podczas którego zostaną przedstawione konkretne szczegóły pozycji.

Ori and the Will of the Wisps jeszcze dzisiaj trafi na Nintendo Switcha. Gracze mogą także szykować się na specjalną edycję kolekcjonerską, która zawiera dwie części serii Ori – trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Gra zadziała w 60 fps, a poniżej zobaczycie gameplay.

Nintendo potwierdziło także, że Rune Factory 5 zadebiutuje na sprzęcie Big N w 2021 roku, Sniper Elite 4 będzie dostępny zimą 2020 roku, a sporą niespodzianką okazuje się Disgaea 6 – tytuł będzie dostępny latem 2021 roku. Wyłącznie na Nintendo Switchu.

Tagi: Monster Hunter Monster Hunter Rise Ori and the Will of the Wisps