Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.11.2020 14:40
Eivor z Assassin's Creed Valhalla
2719V

Assassin's Creed Valhalla w 60 fps na Xbox Series S. Gameplay pokazuje rozgrywkę po aktualizacji

Ubisoft zajął się dopracowaniem Assassin's Creed Valhalla i najnowszy gameplay prezentuje przygodę wikingów w 60 klatkach na sekundę w wersji na Xboksa Series S. Gracze mogą mieć pewność, że tym razem tytuł francuskiego studia działa znacznie lepiej.

Ubisoft na przestrzeni ostatnich tygodni wrzucił na rynek dwie wielkie gry, ale wydawca oraz producent nie może skupić się na sukcesach. Assassin's Creed Valhalla potrzebowało natychmiastowej aktualizacji i na szczęście zapowiedziane pliki wylądowały już na serwerach.

Gracze mogą teraz wybrać jeden z dwóch trybów rozgrywki (30 fps + najwyższa rozdzielczość + dodatkowe efekty graficzne lub 60 fps + dynamiczna rozdzielczość) i poniżej zobaczycie gameplay z przygody wikingów oferujący właśnie jak najlepszą płynność.

Mam wrażenie, że właśnie ten wybór powinien być dostępny w Assassin's Creed Valhalla od zawsze, ponieważ mam wśród znajomych wielu graczy, którzy chcą grać w zdecydowanie ładniejsze gry – nawet kosztem 60 fps. Teraz zainteresowani mają wybór, który na pewno przyda się w przypadku Xboksa Series S. Wcześniej XSS miał na sztywno ustawione 30 klatek na sekundę, a teraz gracze mogą bez problemu obniżyć jakość obrazu, by móc palić wioski w 60 fps.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft