Kangurek Kao powraca. Twórcy pokazali pierwszy fragment rozgrywki z Kao the Kangaroo

News
1553V
Kangurek Kao powraca. Twórcy pokazali pierwszy fragment rozgrywki z Kao the Kangaroo
Wojciech Gruszczyk | 26.11.2020, 14:22

Tate Multimedia w ostatnich dniach świętowało 20-lecie swojego Kangura Kao i deweloperzy w końcu zaprezentowali pierwszy materiał z rozgrywki. Gra zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, ale fani tego bohatera powinni wyczekiwać na premierę. Kao the Kangaroo wygląda dobrze.

Kangurek Kao powróci za sprawą najnowszej produkcji Tate Multimedia. Deweloperzy potrzebują jeszcze czasu, więc przygoda będzie dostępna dopiero w przyszłym roku, ale jak się okazuje – już teraz znany bohater wygląda dobrze. Twórcy pokazali krótką sekwencję, podczas której Kao skacze i ma okazję zaprezentować jeden ze swoich ataków. Film nie jest długi, ale pokazuje przyjętą przez deweloperów koncepcję.

Już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli nową przygodę oraz „świeże platformowe wyzwania”, ale oczywiście na konkretną promocję produkcji musimy zaczekać. Studio jednak bardzo dobrze zarządza swoim IP – wcześniej mogliśmy obserwować ciekawą akcję fanów „#BringKaoBack”, którą dostrzegli deweloperzy i bardzo mądrze wykorzystali do promocji swojego tytułu.

Kangurek Kao ma wielu fanów i dobrze, że rodzime studio chce przywrócić tego bohatera, a pierwsze fragmenty rozgrywki pozwalają sądzić, że zespół w odpowiedni sposób dba o postać.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper