Kao the Kangaroo zapowiedziany! Nowa gra nadciąga, a Kangurek Kao 2 dostępny za darmo

News
2480V
Kao the Kangaroo zapowiedziany! Nowa gra nadciąga, a Kangurek Kao 2 dostępny za darmo
Iza Łęcka | 09.06.2020, 11:07

Bardzo długo czekaliśmy na tę wiadomość. Tate Multimedia oficjalnie zapowiedziało Kao the Kangaroo, czyli zupełnie nową produkcję z wyjątkowym kangurkiem w roli głównej. Gracze mogą sięgnąć także po Kao the Kangaroo: Round 2 – gra jest dostępna za darmo.

Pierwsza część Kangurka Kao zadebiutowała w 2000 roku. Gra nie osiągnęła zawrotnej średniej, ale zebrała wielu fanów, którzy po trzech latach chętnie zapoznali się z kontynuacją. Ostatnie części Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu i Kao Challengers trafiły na rynek w 2005 roku i od tego czasu o kontynuacji już nikt nie wspominał. Trzeba jednak przyznać, że od pierwszych odsłon historii Kangurka Kao, gracze pokochali dynamiczną przygodę. Część sympatyków serii nie mogła doczekać się kolejnej części, dlatego też w 2019 roku zainicjowana została akcja #BringKaoBack, na którą deweloperzy nie mogli pozostać obojętni.

Teraz możemy potwierdzić, że prośby fanów zostały wysłuchane: Kao powróci!

„Po wielu spekulacjach i domysłach naszej niesamowitej społeczności, dziś z wielką przyjemnością potwierdzamy: Tak! Pracujemy nad kolejną odsłoną Kangurka Kao! ”

Twórcy zapowiadają „zupełnie nową przygodę” i „świeże platformowe wyzwania”. W grze nie zabraknie nieznanych wcześniej przeciwników, wciągającej opowieści, a to wszystko w malowniczej i pełnej detali szacie graficznej. Na szczegóły pozostaje nam jeszcze zaczekać – deweloperzy z Tate Multimedia obiecują jednak być w stałym kontakcie z graczami.

Oprócz zapowiedzi nowości, mamy kolejną dobrą wiadomość: jeżeli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić Kao w akcji, od 9 do 14 czerwca gra Kangurek Kao: Runda 2 dostępna będzie do pobrania zupełnie za darmo na platformie Steam.

Wcześniej informowaliśmy, że Kangurek Kao 2 zaliczył znakomity powrót, a deweloperzy wykorzystali bohatera, by pomóc Australijczykom.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper