Wiedźmin od Netflix nie będzie dłużej wyśmiewany za zbroje Nilfgaardu. Przeciek potwierdza inspirację grą

Filmy i seriale
14687V
Wiedźmin od Netflix nie będzie dłużej wyśmiewany za zbroje Nilfgaardu. Przeciek potwierdza inspirację grą
Wojciech Gruszczyk | 31.10.2020, 03:35

Netflix zrezygnował z jednego z najdziwniejszych pomysłów wykorzystanych podczas tworzenia pierwszego sezonu „Wiedźmina”. Teraz Nilfgaard otrzyma nowe stroje i w końcu widzowie nie będą śmiać się z rycerzy.

„Wiedźmin” od Netflix zaprezentował kilka ciekawych scen, ale wielu widzów nie mogło wybaczyć twórcom fatalnej wizji dotyczącej strojów Nilfgaardu. Autorzy musieli się nawet tłumaczyć z projektu, ale mimo to krytyka była tak duża, że zdecydowano się na zmiany.

Redakcja Redanianintelligence potwierdza ważny szczegół: Nilfgaard otrzyma teraz stroje inspirowane grą CD Projekt RED. Już wcześniej Lauren S. Hissrich informowała, że drugi sezon otrzyma wiele elementów związanych z produkcjami rodzimego studia, a teraz możemy potwierdzić ten istotny szczegół.

Koniec z błotnistymi strojami, a nadszedł czas na metalowe zbroje, które przypominają te z Wiedźmina 3: Dziki Gon – zwróćcie uwagę na naramienniki z wyraźnie wystającymi elementami. Takie same detale mogliśmy zobaczyć właśnie w twórczości CDP RED.

Materiał nie jest oficjalny, ale nie tylko Cahir otrzymał nową zbroję, ponieważ drugi rycerz (odwrócony plecami) również posiada odpicowany strój.

Wiedźmin Nilfgaardu - 0

Wiedźmin Nilfgaardu - 1

Wiedźmin Nilfgaardu - 2

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/10/28/exclusive-new-nilfgaardian-armour-in-the-witcher-finally-revealed/

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych