Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.11.2020 18:42
Watch Dogs Legion
609V

Watch Dogs Legion otrzyma tryby sieciowe w 2021 roku. Ubisoft zmienia plany

Ubisoft potwierdził zmianę planów dotyczącą rozbudowy Watch Dogs Legion. Gra otrzyma sieciowe tryby dopiero w przyszłym roku, a teraz deweloperzy zajmą się poprawą produkcji na różnych platformach.

Watch Dogs Legion trafiło na konsole dwóch generacji oraz PC, ale Ubisoft ma małe problemy z produkcją. Gracze tracą stany rozgrywki lub nie mogą uzyskać bezpłatnej aktualizacji do nowej generacji. W rezultacie Ubisoft postanowił zmienić plany – na początku zespół zajmie się dopracowaniem wcześniej udostępnionej rozgrywki, a w kolejnym kroku deweloperzy zaproponują nowości.

Jeszcze w tym tygodniu zostanie udostępniona aktualizacja 2.20, która zajmie się poprawą rozgrywki na konsolach oraz zaoferuje ręczny zapis rozgrywki na PC. Wszystkie szczegóły dotyczące aktualizacji zostały opublikowane na stronie Ubisoftu.

Teraz deweloperzy zajmują się naprawą produkcji, więc zdecydowano się przełożyć premierę trybów sieciowych. Gracze na początku 2021 roku otrzymają dostęp do aktualizacji, która znacząco rozbuduje ich doświadczenie.

Twórcy nie kończą pracy nad grą i w przyszłym miesiącu zapewnią kolejne ulepszenia oraz nowe funkcje – tak by gracze mogli cieszyć się jak najlepszym doświadczeniem podczas rozgrywki w Watch Dogs Legion.

Źródło: https://www.ubisoft.com/en-us/game/watch-dogs/legion/news-updates/6oYlDnkWh5tjSUw9kX8Ogl/patch-update-regarding-watch-dogs-legion-and-announcement-for-the-online-mode

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion