Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2020 18:45
Watch dogs legion
1194V

Watch Dogs Legion i AC Valhalla. Eliminacja problemu z zapisami na Xboksach nastąpi dopiero w grudniu

Jeśli macie problemy z zapisami rozgrywki w najnowszym Watch Dogsie na XONE/XSX, od początku grudnia powinniście móc spokojnie ogrywać tzw. "Legiona".

Jak już wiadomo od kilku dni, posiadacze Xboksa One lub Xboksa Series X, a także gier Watch Dogs Legion oraz Assassin's Creed Valhalla muszą zmagać się z ogromnymi problemami dotyczącymi zapisami z rozgrywki. Problem dotyczy wielu użytkowników sprzętów Microsoftu, z czego doskonale zdaje sobie sprawę Ubisoft.

W przypadku tego pierwszego tytułu, krytyczny błąd powinien zostać wyeliminowany w aktualizacji, która pojawi się na początku następnego miesiąca kalendarzowego. Wciąż jednak nie wiemy, kiedy łatka naprawiająca save'y w Valhalli ujrzy światło dzienne, ale powinno mieć to miejsce jeszcze w tym roku.

Warto przypomnieć, że niedawno grupa hakerska udostępniła kod źródłowy najnowszego Watch Dogsa, ponieważ Ubisoft nie spełnił ich żądań.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2020/11/watch_dogs_legion_isnt_saving_progress_correctly_on_xbox_wont_be_fixed_until_december

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion