Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 16:52
Medium Bloober Team
1219V

Medium może być najdłuższą grą Bloober Team. Znamy czas rozgrywki

Bloober Team przygotowuje graczy na przyszłoroczną premierę Medium. Twórcy ujawnili czas potrzebny do ukończenia przygody, a nawet zdradzili przez ile procent gry będziemy korzystać z nowego systemu dwóch światów.

Medium nie zadebiutuje w grudniu, ale produkcja polskiego Bloober Team może w świetny sposób otworzyć 2020 rok. Twórcy potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry, ale możemy mieć nadzieję, że w przyszłym roku zagramy w dopracowaną i rozbudowaną historię.

Jacek Zięba (producent) w rozmowie z dziennikarzem redakcji Gamingbolt potwierdził, że ukończenie Medium zajmie około 8-10 godzin i przez około 33% całej gry będziemy korzystać z promowanego systemu dwóch światów. Mechanika będzie wpleciona w samą fabułę oraz rozgrywkę – jest to fundament produkcji.

Czas rozgrywki warto zestawić z pozostałymi projektami studia (za howlongtobeat):

  • Blair Witch – 5 godzin
  • Observer – 7 godzin
  • Layers of Fear – 3,5 godziny
  • Layers of Fear 2 – 5 godzin

Bardzo możliwe, że Medium będzie najdłuższym tytułem Bloober Team, którego ukończenie może nam zająć nawet dwukrotnie więcej niż ostatniego Blair Witch czy też Layers of Fear 2. W takich tytułach sporo zależy od samego podejścia i tempa eksploracji, ale co powiecie o takim czasie rozgrywki?

Źródło: https://gamingbolt.com/the-medium-is-8-10-hours-long-about-33-of-the-game-has-dual-reality-gameplay

Tagi: Bloober Team czas gry czas rozgrywki The Medium