Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.11.2020 09:27
PS5 promocja
2479V

Nowości i wyprzedaż na PS Store. Sony reklamuje atrakcje z tego tygodnia na PS5 i PS4

Brytyjski oddział Sony postanowił przybliżyć nam najciekawsze premiery z PS4 i PS5 w tym tygodniu.

Gorący tydzień to z pewnością nie jest - trochę czasu minie zanim PS5 zacznie otrzymywać mocne produkcje, stworzone wyłącznie z myślą o nowej konsoli.

Póki co musimy zadowolić się "next-genowymi" aktualizacjami znanych już produkcji. Takimi jak Just Dance 2021 od Ubisoftu. Do dyspozycji mamy też udoskonaloną wersję Spirit of the North, czyli tytułu, w którym wcielamy się w lisa, który debiutował już w 2019 roku na PS4. Dzięki Enhanced Edition możemy cieszyć się lepszą grafiką na PlayStation 5.

Z perspektywy większości graczy najważniejsze wydarzenie z tego tygodnia to premiera Warframe na PlayStation 5 (gra wskoczy na PS5 już jutro). Produkcja free-to-play bardzo się rozwinęła w ostatnich latach, więc warto dać jej szansę. Szczególnie, że loadingi na PS5 uległy ogromnemu skróceniu względem PS4, czym twórcy chwalili się w tym miejscu. Na PS Store zadebiutował też wczoraj GoNNER 2 - fuzja strzelanki i platformówki 2D.

Pod koniec materiału PlayStation Access przypomina o aktualnych promocjach, dostępnych na PS Store. Lista przecenionych tytułów z okazji Black Friday jest spora i znajdziemy w niej m.in. markę Assassin's Creed.

Źródło: YouTube

Tagi: promocje PS4 PS5