Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2020 17:46
Cyberpunk 2077 RTX
2771V

Cyberpunk 2077 zachwyca na nowej rozgrywce. CD Projekt RED pokazuje jakość gry na GeForce RTX

CD Projekt RED blisko współpracuje z firmą NVIDIA, by Cyberpunk 2077 dosłownie błyszczał. Teraz możemy sprawdzić nowy gameplay, który pokazuje jakość rozgrywki z wykorzystaniem ray tracingu. Trzeba przyznać, że tytuł Polaków wygląda wspaniale.

Cyberpunk 2077 jest jedną z produkcji, która idealnie nadaje się do pokazania możliwości ray tracingu. W Night City będziemy stale trafiać na najróżniejsze neony i dzięki rozgrywce na mocnym sprzęcie – każda lampa zaprezentuje odpowiednią jakość, a jej poświata może pojawić się na mokrej podłodze czy też metalowej powierzchni.

Już wcześniej CD Projekt RED potwierdził, że współpracuje z firmą NVIDIA, by zdecydowanie podkręcić jakość oprawy na kartach graficznych RTX i najnowsze materiały pozwalają spojrzeć na piękny świat. Takie atrakcje będą jednak zarezerwowane dla fanów elektronicznej rozgrywki, którzy mogą pozwolić sobie na najmocniejszy sprzęt – poznajcie najnowsze wymagania sprzętowe.

CD Projekt RED nie decyduje się na bezpośrednie porównanie różnych wersji Cyberpunka 2077, ale warto sprawdzić materiał wideo, który został zaprezentowany w tym tygodniu – Polacy w końcu pokazali konsolowe wydanie.

Warto dodać, że w przyszłym roku zadebiutuje bezpłatna aktualizacja dla konsol nowej generacji i twórcy wykorzystają potencjał nowych konsol.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 ray tracing