Mortal Kombat 11 z klasycznymi strojami z filmu. Zwiastun potwierdza powrót znanych aktorów

News
1850V
Mortal Kombat 11 z klasycznymi strojami z filmu. Zwiastun potwierdza powrót znanych aktorów
Wojciech Gruszczyk | 24.11.2020, 17:43

NetherRealm Studios właśnie potwierdziło ostatnie plotki i do Mortal Kombat 11 zmierza „Klassic MK Movie Skin Pack”. Zestaw został zaprezentowany na nowym zwiastunie, na którym możemy zobaczyć między innymi Christophera Lamberta.

Twórcy Mortal Kombat 11 w zeszłym tygodniu świętowali premierę kompletnego wydania gry i prezentowali pojedynek Rambo z Terminatorem, ale to nie koniec atrakcji. Deweloperzy potwierdzili klasyczne stroje.

Christopher Lambert jako Raiden, Bridgette Wilson jako Sonya Blade oraz Linden Ashby jako Johnny Cage trafili do produkcji. Twórcy nie tylko wykorzystali znany wygląd aktorów, ale dodatkowo zadbali o nagranie kilku zdań, tak by każda postać w odpowiedni sposób wypowiadała znane kwestie.

Szczerze mówiąc w głębi serca miałem nadzieje, że ten pakiet zostanie udostępniony z małym, dodatkowym epizodem, w którym pojawiłyby się postacie z filmu. Trzeba jednak zauważyć, że wielu fanów serii chwali decyzję deweloperów, więc możemy powiedzieć wprost – NetherRealm Studios zna oczekiwania swojej społeczności i potrafi je w odpowiedni sposób zaspokoić.

Źródło: Twitter: MortalKombat

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper