Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2020 15:52
The Last of Us 2 Ellie
2181V

The Last of Us 2 z ulepszeniami dla PS5? Pierwszy sklep wspomina o „next-genowej aktualizacji”

Naughty Dog prawdopodobnie nie zakończyło prac nad The Last of Us 2. Gra może wkrótce otrzymać aktualizację, dzięki której deweloperzy wykorzystają moc PlayStation 5 i zapewnią lepsze wsparcie kontrolera DualSense. O „next-genowej aktualizacji” informuje Best Buy.

Sony zapewniło wsparcie wstecznej kompatybilności w PS5, ale producenci SIE Worldwide Studios mogą znacznie lepiej wykorzystywać moc nowej generacji. Japończycy wciąż nie mówią o dostosowaniu swoich starszych tytułów do PlayStation 5, ale bardzo możliwe, że wkrótce usłyszymy o „poprawionym” The Last of Us 2.

Best Buy dodał do swojej oferty The Last of Us 2 oznaczenie „zawiera next-genową aktualizację”, która pojawia się przy tytułach, które wykorzystują moc nowej generacji, by zapewnić graczom lepsze wrażenia. Już wcześniej pisaliśmy, że przygoda Ellie otrzymała wsparcie haptycznych wibracji, ale jak wiadomo to dopiero początek możliwości PlayStation 5 i kontrolera DualSense.

W weekend informowaliśmy o tajemniczych słowach Geoffa Keighley'a, który sugeruje, że w temacie The Last of Us nie powiedziano ostatniego słowa. Może faktycznie otrzymamy wkrótce ulepszenia, które będą miały przytrzymać graczy do dodatku lub kolejnej przygody w tym ciekawym świecie? Warto pamiętać, że Naughty Dog jeszcze w zeszłym roku wspominało o przygotowaniu trybu sieciowego, ale ostatnio studio nie informuje już o Frakcjach.

The Last of Us 2 - PS4 - Ulepszenia do PS5

Źródło: https://www.gamesradar.com/the-last-of-us-2-ps5-next-gen-upgrade-seemingly-hinted-at-in-store-listing/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II