Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.11.2020 14:59
The Last of Us 2
2008V

The Last of Us 2 z multiplayerem lub fabularnym rozszerzeniem już niebawem? Keighley: „to dopiero początek”

Geoff Keighley przypomniał fanom marki The Last of Us o nowym dodatku, który rozbuduje drugą część serii od Naughty Dog.

The Last of Us Part II otrzymało najwięcej nominacji do tegorocznej imprezy The Game Awards, ale nie ma co się temu dziwić - kontynuacja przygód Ellie i Joela to jedna z najmocniejszych, a dla sporej rzeszy fanów marki PlayStation, najlepsza ekskluzywna gra na PlayStation 4.

Najnowszy projekt amerykańskiego zespołu Naughty Dog otrzymał również nominację w kategorii odpowiadającej za udźwiękowienie. Kompozytor, Gustavo Santaolalla pochwalił się tym za pomocą swojego oficjalnego konta na Twitterze, nie kryjąc przy tym ogromnej radości. 

We wpisie nie byłoby nic złego, gdyby nie odpowiedź Geoffa Keighleya, czyli osoby, która przeprowadzała m.in. zeszłoroczne TGA oraz cyfrowe wydarzenie Summer Game Festival. Wypowiedź dziennikarza brzmi dokładnie: „Gratulacje! 'To dopiero początek...", co oznacza oczywiście, iż studio Naughty Dog szykuje dla posiadaczy The Last of Us 2 coś większego.

Co dokładnie? Tego obecnie nie wiadomo, ale wszystkie znaki na niebie wskazują, że będzie to tak mocno wyczekiwany tryb sieciowy lub fabularne rozszerzenie, które być może przedstawi wyciętą historię, w której pierwsze skrzypce grał Joel (więcej o wyciętej zawartości dowiecie się klikając tutaj)?

O tym, że TLOU 2 zostanie rozbudowane, wiemy już od dwóch miesięcy. Pod koniec września reżyser tytułu - Neil Druckmann - oznajmił, że warto będzie czekać na ich nadchodzący dodatek, który może zostać zapowiedziany już w grudniu, podczas TGA 2020.

 

Źródło: https://segmentnext.com/2020/11/20/geoff-keighley-speculation-the-last-of-us-2-tease/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II