DualSense do PS5 w czarnym kolorze prezentuje się urokliwie. Gracz upiększył kontroler

News
2641V
DualSense do PS5 w czarnym kolorze prezentuje się urokliwie. Gracz upiększył kontroler
Iza Łęcka | 23.11.2020, 11:29

Gracze nie czekają na nowe edycje DualSense'a Sony. Jeden z sympatyków PlayStation dokonał samodzielnych zmian, nie tylko kolorując kontroler, ale wymieniając także przyciski. Teraz pad od PlayStation 5 wygląda bardzo stylowo.

Na premierę nowej generacji Sony zaproponowało graczom jedną wersję PlayStation 5 oraz kontrolera DualSense, ale nie jest sekretem, że w pewnym momencie Japończycy najprawdopodobniej zaproponują dodatkowe, boczne panele, a w sklepach zagoszczą inne kolory pada.

Bardziej niecierpliwi gracze, którym w dodatku biały design konsoli i nowego kontrolera niezbyt odpowiada, nie zamierzają czekać. Już wcześniej prezentowaliśmy naszej społeczności czarne PS5, konsolę z motywem Spider-Mana czy efektowną grafikę inspirowaną najpopularniejszymi IP Sony, tymczasem możemy spojrzeć na odświeżony kontroler.

W Sieci udostępnione zostało zdjęcie czarnego pada DualSense, do którego wykorzystano satynową farbę w sprayu. Kolor urządzenia został odmieniony, ale najważniejszy jest fakt, że touchpad dalej jest sprawny, a na gripach nadal znajduje się charakterystyczna tekstura. Podczas odnowienia wyglądu zmieniono także przyciski na czarne, dzięki czemu czarny DualSense w całości prezentuje się bardzo spójnie i elegancko.

Sony za jakiś czas na pewno przedstawi własną wizję nowych sprzętów, między innymi DualSense, ale na oficjalne zapowiedzi musimy zaczekać. Obecnie pracownicy japońskiego giganta z wytężeniem czuwają nad produkcją dodatkowych egzemplarzy samej konsoli.

PS5 DualSense Czarny - 1

PS5 DualSense Czarny - 2

PS5 DualSense Czarny - 3

PS5 DualSense Czarny - 4

Źródło: http://www.playstationing.com/hardware/the-black-ps5-controller-weve-all-been-asking-for/5964

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych