PS5 z motywem Spider-Mana? Teraz każdy gracz stworzy swoją wersję PlayStation 5

News
1564V
PS5 z motywem Spider-Mana? Teraz każdy gracz stworzy swoją wersję PlayStation 5
Wojciech Gruszczyk | 06.11.2020, 17:10

Sony ułatwiło zabawę graczom, którzy lubią personalizować sprzęt. Jak wiadomo PlayStation 5 posiada wymienne panele i choć Sony wciąż nie zaprezentowało oficjalnych części do PS5, to jednak każdy gracz otrzyma teraz możliwość prostego odświeżenia wyglądu konsoli.

Teardown potwierdził plotki dotyczące wyjmowanych paneli PlayStation 5, ale Sony aktualnie nie zgadza się na przygotowanie plastików przez zewnętrznych producentów. Możemy jednak mieć pewność, że pewnego dnia firma pokaże elementy i zaprosi graczy do kupowania części.

Dave Lee postanowił jednak upiększyć swoje PS5 i choć aktualnie YouTuber nie może pokazać samego procesu, to potwierdza – odświeżenie wyglądu PlayStation 5 jest banalne. Gracze mogą łatwo rozebrać konsolę (trwa to dosłownie 5 sekund), a następnie pomalować fragmenty lub wykorzystać odpowiednie naklejki.

W rezultacie teraz każdy gracz będzie mógł przygotować „własne” PS5. Wystarczy tylko trochę umiejętności lub znalezienie odpowiedniego artysty, który odświeży wygląd paneli lub zadba o wymienne elementy.

Zobaczcie jak wygląda PS5 w motywie Spider-Mana:

Sprawdźcie nasze recenzje: Xbox Series X i PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych