Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.11.2020 23:50
PS5 nowy projekt fana
6571V

PS5 przerabiane przez fanów. Cudowny projekt podkreśla mocne marki gier wideo Sony

Kreatywność wielu fanów ma granice osadzone bardzo daleko. Jednak to, co przygotował jeden z graczy, zdaje się rzeczone granice nawet przekraczać. Spójrzcie na piękny projekt PS5. 

W minionych tygodniach oglądaliśmy całe mnóstwo grafik koncepcyjnych, które prezentowały nam potencjalny wygląd konsol PlayStation 5 w kolaboracji z przeróżnymi markami. Trzeba przyznać, że większość z nich robiła ogromne wrażenie, a w wśród moich faworytów zdecydowanie wyróżniłbym ten z klimatem Ghost of Tsushima oraz piękne koncepty z God of War oraz Cyberpunkiem 2077.

To jednak nie koniec kreatywności graczy. Jeden z użytkowników Twittera, Oskunk, pochwalił się swoim projektem. Muszę przyznać, że jeszcze żaden nie zrobił na mnie tak dużego wrażenia. Na konsoli, widzimy charakterystyczne elementy klawiszy na kontrolerze (kwadrat, trójkąt, kółko i krzyżyk) w popularnych kolorach oraz bohaterów doskonale znanych z największych gier Sony. 

Są to Kratos z God of War, Deacon z Days Gone, Ellie z The Last of Us oraz Spider-Man z Marvel's Spider-Man. Jestem przekonany, że projekt przypadnie do gustu wielu z Was. Osobiście byłbym zachwycony, gdyby tego typu nakładki trafiły do sprzedaży. Koniecznie dajcie znać, jak Wasze wrażenia i co myślicie o tego typu przeróbkach

Źródło: https://twitter.com/Oskunk/

Tagi: konsola projekt PS5 Sony