Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 17:06
czarne PS5 (PlayStation 5)
3471V

Czarne PS5 coraz bliżej. Firma zaprezentowała efekt finalny

CustomiseMyPlates nie rezygnuje z marzeń upiększenia PS5 wszystkich zainteresowanych graczy i firma właśnie zaprezentowała czarne panele do PlayStation 5. Trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę przyzwoicie.

Sony zdecydowało się na łatwy demontaż bocznych paneli PlayStation 5, jednak korporacja wciąż nie ujawniła oficjalnych, wymiennych części, dzięki którym moglibyśmy zmienić wygląd PS5 i przykładowo zastąpić białe boki niebieskimi.

CustomiseMyPlates było pierwszą firmą, która oficjalnie rozpoczęła zbieranie zamówień przedpremierowych na części, jednak z powodu decyzji Sony – twórcy musieli zmienić plany i oddali pieniądze wszystkim graczom. Mimo wszystko kilka dni temu autorzy pokazali, że przygotowali pierwsze panele:

Teraz CustomiseMyPlates ma jednak inny plan i chce oklejać konsole. Firma przygotowuje wysokiej jakości skiny winylowe, które mają świetnie wyglądać na konsolach – materiał jest cienki (0,15 mm) i można go łatwo ściągnąć (nie pozostawia śladów).

Jak widać wszystko zmierza w jednym kierunku – już wkrótce wszyscy gracze będą mogli dowolnie upiększyć swoje PlayStation 5. Sony zablokowało wymienne panele, ale nie może najwidoczniej wpłynąć na skiny.

Źródło: Twitter:customizeplates

Tagi: playstation 5 PS5 Sony