Iza Łęcka Iza Łęcka 23.11.2020 07:38
Spider-Man Remastered
2421V

Spider-Man Remastered z natychmiastową platyną. Twórcy udostępnili transfer save'ów

Insomniac Games udostępniło już opcję przenoszenia rozgrywki z PlayStation 4 na PlayStation 5. Jeśli więc zdobyliście platynę w Spider-Manie, możecie ją natychmiastowo odblokować również w Marvel's Spider-Man Remastered.

Marvel's Spider-Man Remastered nie jest łatwo dostępny na PS5. Gra jest częścią specjalnego wydania Spider-Man: Miles Morales i choć oferuje wiele ulepszeń wizualnych, deweloperzy nie pokusili się o wprowadzenie dodatkowych misji dla Petera Parkera.

Insomniac Games i Sony nie zdecydowało na bezproblemową aktualizację Spider-Mana z PS4 do Spider-Mana Remastered na PS5, jednak pomimo tych niezrozumiałych decyzji, gracze mogą liczyć na przeniesienie rozgrywki – w systemie Sony znajdują się dwie wersje pozycji (gra dostępna na PS4 i ulepszona wersja z PS5), dlatego też dostępne są dwie platyny.

Najnowsza aktualizacja Spider-Man pozwala na przeniesienie rozgrywki z PS4 na PS5, więc gracze mogą komfortowo odblokować drugą platynę – trzeba ją tylko posiadać na poprzedniej generacji.

Szybkie przeniesienie stanu rozgrywki i tym samym szybkie odblokowanie pucharków zobaczycie poniżej.

Źródło: https://www.psu.com/news/marvels-spider-man-remastered-update-1-001-000-adds-ps4-to-ps5-save-transfer/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment