Iza Łęcka Iza Łęcka 10.11.2020 07:36
SpiderMan Remastered
1743V

Spider-Man Remastered jednak z opcją przenoszenia rozgrywki z PS4 na PS5. Twórcy zmienili plany

Insomniac Games zmieniło decyzję dotyczącą przenoszenia stanów rozgrywki w Marvel's Spider-Man Remastered. Gracze otrzymają możliwość załadowania save'a z PlayStation 4 na PlayStation 5, dzięki czemu będą mogli kontynuować przygodę rozpoczętą na poprzedniej generacji.

Insomniac Games ogłosiło hucznie na Twitterze „słyszymy Was” i mimo iż deweloperzy nie wspomnieli o bezpłatnej aktualizacji Spider-Mana z PlayStation 4 do Spider-Mana: Remastered na PlayStation 5, to zapowiedziane zostało dodanie do gry oczekiwanej funkcji.

Twórcy zapewnią cross-save pomiędzy podstawową wersją produkcji z PS4 a ulepszonym wydaniem przygotowanym dla PS5. Zgodnie z początkowymi ustaleniami deweloperzy twierdzili, że gracze powinni rozpoczynać przygodę od początku.

Jak się jednak okazuje, teraz każdy będzie mógł podejść do ulepszonego Spider-Mana zgodnie z własnymi preferencjami: jeśli rozpoczęliście grę na PlayStation 4 lub nawet zakończyliście poznawanie przygody, to wczytacie rozgrywkę i będziecie mogli wypełnić dodatkowe zadania na PS5.

Aktualizacja zostanie opublikowana w okolicy Święta Dziękczynienia (26 listopada) i doda również trzy dodatkowe kostiumy z wersji Remastered.

Warto przypomnieć, że twórcy Spider-Man Remastered otrzymywali groźby śmierci, a gra była bardzo krytykowana za nową twarz głównego bohatera.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man Remastered Sony Interactive Entertainment