Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2020 16:45
the last of us 2
1755V

The Last of Us 2 multiplayer już niebawem? Neil Druckmann: „bądźcie cierpliwi... będzie warto”

Neil Druckmann, twórca serii The Last of Us, oznajmił, żebyśmy cierpliwie wyczekiwali nowych informacji nt. TLOU 2, ponieważ warto będzie czekać na to, co szykuje jego ekipa.

Właśnie zakończyło się The Last of Us Day, czyli dzień, w którym fani marki Sony integrowali się i rozmawiali o przygodach Ellie oraz Joela. Dużo fanów The Last of Us Part II oczekiwało jakichkolwiek informacji nt. potencjalnego trybu sieciowego, który w pierwszej części marki zrobił furorę, zdobywając ogromną popularność. Niestety, ale o multiplayerze do TLOU 2, który powstaje w studiu Naughty Dog, nie usłyszeliśmy nic podczas kończącego się już weekendu.

Neil Druckmann, producent rzeczonej produkcji powiedział fanom, aby byli cierpliwi, ponieważ warto będzie czekać na to, co szykuje jego utalentowana ekipa. Jak sam wspomniał deweloper ponad rok temu, tryb sieciowy wykroczył poza "dodatkiem, którego można dołączyć do tytułu single-player", co może oznaczać, że rzeczony moduł umożliwiający zabawę z innymi graczy może być tak naprawdę oddzielną grę.

Na więcej informacji będziemy musieli poczekać - myślę jednak, że o multiplayerze The Last of Us 2 powinniśmy usłyszeć coś więcej jeszcze w tym roku.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/09/the_last_of_us_2_multiplayer_will_be_worth_the_wait_says_neil_druckmann

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II