Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2020 09:14
Elite Dangerous za darmo w Epic Games
782V

Elite Dangerous za darmo. Epic Games rozdaje dwie gry w promocji

Gracze korzystający z PC nowy weekend mogą rozpocząć od pobrania kolejnych darmowych gier udostępnionych na Epic Games Store. Gigant branży zapowiedział również tytuł, który zostanie rozdany w następnej kolejności. Sprawdźcie szczegóły.

Jak co tydzień Epic Games dzieli się ze swoimi graczami darmowymi produkcjami. Tym razem w ramach promocji pobrać można dwie gry - Elite Dangerous oraz The World Next Door. Co więcej, wiemy już, że kolejnym tytułem, który zasili promocję będzie MudRunner – pozycja stworzona przez Saber Interactive poświęcona jest wypełnianiu misji na terenie Syberii za kierownicą przeróżnych pojazdów terenowych.

Jak jednak prezentują się gry z oferty w tym tygodniu? Elite Dangerous to już czwarta odsłona kosmicznego symulatora, która wyszła spod rąk Frontier Developments. Wrzuceni na Drogę Mleczną gracze rozpoczynają emocjonującą kosmiczną przygodę we wszechświecie zdominowanym przez Imperium, Federację i Przymierze. Jeżeli natomiast preferujecie produkcje osadzone w magicznym uniwersum,  The World Next Door może okazać się propozycją dla Was. Bohaterka gry – Jun – zostaje uwięziona w równoległym wymiarze, którego sekrety stoją przed nią otworem. Rose City Games stworzyło indyka, który będąc przygodową grą akcji, zawiera także elementy logiczne.

Epic Games Store – gry za darmo

Jeżeli polujecie na gry w interesujących cenach, przypominamy o najnowszej promocji Sony, w której przecenionych zostało również kilka tytułów na PS5. Microsoft powrócił również do obniżki na abonament Xbox Game Pass Ultimate.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: elite dangerous Epic Games Epic Games Store promocja the world next door