Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na miesiąc! Microsoft powraca ze świetną promocją

Gry
5869V
Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na miesiąc! Microsoft powraca ze świetną promocją
Wojciech Gruszczyk | 19.11.2020, 17:35

Xbox Game Pass zostało w ostatnich dniach rozbudowane o świetne produkcje i Microsoft ponownie zaprasza graczy do swojego abonamentu oferując Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na miesiąc. Z promocji mogą skorzystać niemal wszyscy klienci.

Jak zachęcić do grania na Xboksie Series X, Xboksie Series S i Xboksach One w dniu premiery PlayStation 5? Odpalając kolejną promocję na Xbox Game Pass Ultimate. Oferta jest teraz bardzo interesująca, ponieważ mogą z niej skorzystać wszyscy – nowi i powracający klienci.

Propozycja Microsoftu jest świetna, ponieważ trafi w gust wielu graczy. Xbox Game Pass Ultimate oferuje dostęp do Xbox Game Pass na konsolach, komputerach osobistych, urządzeniach mobilnych, a dodatkowo klienci mogą czerpać garściami z Xbox Live Gold oraz sprawdzać katalog EA Play.

Warto przypomnieć, że ostatnio Xbox Game Pass zostało rozbudowany o 94 produkcje, a Microsoft chce wciąż rozbudowywać bibliotekę i właśnie z tego powodu korporacja zamierza kupić kolejne studia. W zestawieniu pojawią się także wszystkie nowe pozycje Bethesdy – w przyszłym roku korporacja zakończy zakup całego studia.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/miesiac-xbox-game-pass-ultimate-za-4-zl-dla-nowych-i-powracajacych-subskrybentow/

Komentarze (102)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper