Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 21:28
Marvel's Avengers Kate Bishop
694V

Marvel's Avengers prezentuje Kate Bishop. Bohaterka trafi do gry w grudniu

Crystal Dynamics w końcu zaprezentowało konkrety dotyczące nowej zawartości do Marvel's Avengers. Kate Bishop trafi do produkcji już na początku przyszłego miesiąca i z tej okazji możemy sprawdzić zwiastun zapowiadający postać oraz nawet otrzymaliśmy konkretny materiał pokazujący możliwości protagonistki.

8 grudnia odbędzie się premiera pierwszej Operacji do Marvel's Avengers. Twórcy na start zapewnią graczom możliwość wcielenia się w Kate Bishop – bohaterka zostanie udostępniona za darmo wszystkim posiadaczom podstawki. Twórcy wpadli nawet na ciekawy pomysł, ponieważ protagonistka zostanie mocno połączona z Clintem Bartonem, który zawita do gry na początku przyszłego roku.

W Marvel's Avengers otrzymamy także historię – Kate będzie starała się dowiedzieć, co dokładnie stało się z Nickiem Furym po „Dniu A”. W rezultacie bohaterka natrafi właśnie na swojego mentora, który zapewne zapowie swoje dołączenie do gry.

Twórcy opublikowali długi materiał, na którym pokazują wszystkie możliwości Kate Bishop i trzeba przyznać, że wygląda to ciekawie. Na pewno warto zauważyć, że Crystal Dynamics ponownie sięga po zupełnie nową postać, która pod względem ruchów nie przypomina aktualnie dostępnych superbohaterów.

Na początku 2021 roku do gry trafi także Spider-Man, ale w tym wypadku zawartość będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4. Warto przypomnieć, że lista potencjalnych, nowych herosów jest ogromna.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix