Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2020 19:40
Xbox PlayStation loga
3898V

Xbox Polska gratuluje premiery PS5. PlayStation Polska odpowiada

W zeszłym tygodniu mieliśmy okazję świętować premierę next-genowych Xboksów, a dzisiaj radujemy się z nadejścia nowego PlayStation. Xbox Polska postanowiło pogratulować udanej premiery PS5 i na wiadomość odpowiedziało PlayStation Polska.

Bardzo długo czekaliśmy na premiery konsol nowej generacji, ale teraz możemy świętować – na rynku znajdują się Xboksy Series X|S oraz PlayStation 5. W zeszłym tygodniu nasza społeczność pokazywała sprzęt Microsoftu, dzisiaj możemy oglądać urządzenia Sony, ale warto również sprawdzić, co tam się dzieje na Twitterze.

Xbox Polska pogratulowało udanej premiery PlayStation Polska i oddział odpowiedział:

Jak widać pracownicy obu oddziałów potrafią odpowiednio świętować i choć firmy rywalizują o polskich graczy, to jednak biorąc pod uwagę okoliczności – możemy mówić o wielkim sukcesie dwóch korporacji. Wprowadzenie na rynek nowej konsoli w 2020 roku to duże wyzwanie i na szczęście Xbox Polska oraz PlayStation Polska zdołały zaoferować graczom nową generację.

Nie wszyscy mogą dzisiaj zagrać na next-genach, ale miejmy nadzieję, że dostawy zostaną szybko okiełznane i już wkrótce każdy fan elektronicznej rozgrywki będzie mógł doświadczyć nowych sprzętów.

Źródło: Twitter: XboxPL / PlayStationPL

Tagi: playstation 5 PlayStation Polska Xbox Polska Xbox Series X|S