PS5 w Polsce. Gracze witają nową generację - pokażcie swoje zestawy

Gry
6545V
PS5 w Polsce. Gracze witają nową generację - pokażcie swoje zestawy
Wojciech Gruszczyk | 19.11.2020, 23:00

Od dzisiaj PS5 jest oficjalnie dostępny w Polsce. Gracze otrzymują swoje konsole, prezentują zestawy, więc także i w tym wypadku zapraszamy – pokażcie swoje PlayStation 5. Dajcie też znać, w jaki tytuł zamierzacie zarwać pierwszą nockę.

W zeszłym tygodniu witaliśmy Xboksy Series X|S, a teraz pora na PlayStation 5. Sprzęt Sony trafia do kolejnych graczy i choć dzisiejsze zamówienia nie trafią do klientów w następnych godzinach, to jestem przekonany, że wielu naszych czytelników właśnie otwiera swoje egzemplarze PS5.

Na pewno wrzuciliście fotki na media społecznościowe, ale ponownie zapraszam do prezentacji swoich zestawów – pokażcie konsolę, możecie zaprezentować swoje ustawienie sprzętu obok telewizorów i dajcie znać w co dzisiaj gracie?

Dla wielu Was będzie to bardzo szczęśliwy dzień i zachęcam do zapoznania się z Astro's Playroom. Sony zainstalowało produkcję na każdym egzemplarzu PlayStation 5 i naprawdę warto zapoznać się z tym tytułem. To kawał ciekawego doświadczenia, które szczególnie docenią wierni fani PlayStation.

To pokażecie swoje fotki?

PS5 w Polsce. Gracze witają nową generację - pokażcie swoje zestawy

Źródło: własne

Komentarze (461)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper