Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2020 09:50
PS5 logo
11254V

PS5 w Polsce. Gdzie kupić PlayStation 5? Sprzedaż rusza o 10:00

Już dzisiaj wystartuje druga tura sprzedaży PlayStation 5. Dzisiejszy dzień może okazać się istotny dla graczy, którzy planują zagrać na nowej generacji Sony - wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie w sklepach pojawią się kolejne egzemplarze. Gdzie można kupić PS5?

Już wczoraj oficjalni partnerzy Sony potwierdzili dostępność PS5, dzięki czemu możemy wyczekiwać, że dzisiaj o godzinie 10:00 rozpocznie się sprzedaż PlayStation 5. Nie wiemy, ile dokładnie konsol trafi na rynek, jednak wiele wskazuje na to, że będzie to najprawdopodobniej ostatnia szansa, by w najbliższym czasie kupić urządzenie japońskiej korporacji w oficjalnej sprzedaży.

Sony potwierdziło, że próbuje sprostać gigantycznemu zainteresowaniu, jednak konsola jest wyprzedana na całym świecie. Japończycy stale pracują, by przygotowywać kolejne egzemplarze PS5, ale trzeba wziąć pod uwagę, że gracze niemal z całego globu są zainteresowani kupnem nowego PlayStation.

Gdzie kupić PS5? (odnośniki będą aktualizowane)

Sprzedaż wystartuje o 10:00 i odbywa się wyłącznie cyfrowo. Już teraz przedstawiamy pierwsze odnośniki do sklepów (bliżej godziny 10:00 zostaną one uzupełnione o bezpośrednie odwołania), gdyż zdajemy sobie sprawę, że wielu czytelników naszego portalu planuje next-genowe zakupy.

[Aktualizacja #1]

Dodaliśmy już wersję PS5 z FIFA 21 i padem z Media Markt oraz otrzymaliśmy wiadomość od jednego z czytelników – jeśli czekacie na PIN do paczki z Media Markt: szczegóły znajdziecie na koncie.

"Jeśli ktoś czeka na PIN to niech się zaloguje na swoje konto i wejdzie w swoje zamówienie, bo niektórych spinów nie rozsyłają sms-em, Jeśli chodzi o Media Markt, czekają one na koncie.

Tagi: playstation 5 PS5 Sony