Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2020 13:36
Cyberpunk 2077 kolekcja ubrań
1451V

Cyberpunk 2077 z całą serią ubrań i gadżetów. Bluzy, koszulki, skarpetki, kubki i więcej

Już w przyszłym miesiącu sympatycy futurystycznych klimatów trafią do Night City, by poznać nową przygodę stworzoną przez CD Projekt RED. W sklepach pojawiają się kolejne produkty, które mogą przygotować graczy na premierę Cyberpunk 2077.

W tym tygodniu CD Projekt RED zrobił graczom niemałą niespodziankę, prezentując rozgrywkę z konsolowej wersji Cyberpunka 2077, tymczasem jeszcze dzisiaj odbędzie się Night City Wire, podczas którego zostaną zaprezentowane nowe ujęcia z gry.

Dla polskiego studia wyczekiwana premiera będzie sporym wydarzeniem – od kilku miesięcy trwa intensywna kampania promująca historię V. w Night City. Pomimo opóźnień i zdementowanych spekulacji, wszystko zmierza w kierunku wielkiego debiutu, dlatego też niektórzy gracze mogą planować przygotowania do wydarzenia. W sklepach pojawiają się kolejne bluzy, koszulki, skarpetki, czapki, breloczki czy też kubki sygnowane Cyberpunkiem 2077.

Jeżeli wsiąknęliście w to bogate, klimatyczne uniwersum i odliczacie dni do uruchomienia gry w Waszej konsoli lub na PC, możecie niemal od stóp do głów ubrać się w stosowną ubrania czy dodatki. Produkty są nie tylko zdobione logo gry, ale i posiadają elementy nawiązujące do postaci Johnny'ego Silverhanda, czy poszczególnych gangów sprawujących pieczę nad niektórymi dzielnicami Night City.

 

Cyberpunk 2077 produkty 1Cyberpunk 2077 produkty 2Cyberpunk 2077 produkty 3

Cyberpunk 2077 produkty 4

Źródło: Informacja prasowa CENEGA

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077 gadżety Promocja ubrania