Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 20:17
Monster Hunter FIlm Palico
823V

Film Monster Hunter z Palico. Twórcy pokazują nowe sceny

Już w przyszłym roku na wielki ekran zawita kolejna marka Capcomu. Teraz widzowie zobaczą „Monster Hunter”, w którym główną gwiazdą będzie Milla Jovovich. Aktorka ma okazję występować w kolejnym projekcie na podstawie gry japońskiego studia.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, czego możemy oczekiwać po „Monster Hunter”. Film w zeszłym miesiącu otrzymał pełny zwiastun, ale odnoszę wrażenie, że to materiał przygotowany na chiński rynek znacznie lepiej pokazuje produkcję. Dzisiaj otrzymaliśmy nawet zarys wstępnego „planu”, w którym główna bohaterka musi poradzić sobie z Diablosem.

Nadal nie jestem przekonany do wizji Paula W.S. Andersona (twórcy filmów z serii „Resident Evil”), ale mam wielką nadzieję, że Capcom będzie chciał jak najlepiej rozbudować swoją markę i w przyszłym roku usłyszymy nie tylko o produkcjach przygotowanych na Nintendo Switcha i PC.

Monster Hunter World to najlepiej sprzedająca się gra w historii Capcomu i mam wrażenie, że najwyższy czas na ujawnienie kontynuacji, która zaprezentuje oczekiwany, bardzo wysoki poziom. Zanim jednak otrzymamy możliwość zapoznania się z tytułem – fani w przyszłym roku udają się do kin, by sprawdzić, jak tym razem Anderson poradził sobie z przeniesieniem gry na film.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom film monster hunter