Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2020 15:02
Monster Hunter Film
3344V

Monster Hunter na pełnym zwiastunie. Film z Millą Jovovich

Capcom w następnych miesiącach wyda aż dwie produkcje z serii Monster Hunter, ale sympatycy japońskiej serii nie mogą zapomnieć o nadciągającym filmie. Właśnie zaprezentowano pełny zwiastun produkcji, w którym wystąpi Milla Jovovich.

Milla Jovovich występuje na dużym ekranie od 1988 roku, ale dla wielu graczy aktorka była dotychczas kojarzona z jedną rolą – to właśnie ona występowała w filmach z serii Resident Evil. Teraz jednak wszystko ma się zmienić, ponieważ Jovovich będzie gwiazdą „Monster Huntera”.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że za „Monster Hunter” odpowiada twórca „Resident Evil”, a prywatnie trzeci mąż Jovovich – Paul W.S. Anderson jest znany z pewnego przerysowania growych światów i najwidoczniej nie inaczej będzie w przypadku najnowszej opowieści. W filmie zobaczymy strzelanie do bestii z bazooki, korzystanie z podwójnych mieczy, a ostatnią scenę... Po prostu lepiej przemilczeć.

Pełny zwiastun prezentuje jednak konkretny wstęp (widzimy żołnierzy, którzy trafiają do drugiego świata), a nawet mamy okazję spojrzeć na kilka postaci bardziej zbliżonych do uniwersum Capcomu. Nieźle nawet wyglądają same bestie – choć z ostateczną opinią trzeba zaczekać do premiery.

Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu Capcom zapowiedział dwie nowe gry z serii Monster Hunter, a następnie mogliśmy spojrzeć na dłuższe prezentacje produkcji.

Tak prezentuje się plakat:

Monster Hunter plakat

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom film milla jovovich Monster Hunter