Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 19:11
Marvel's Avengers Kate Bishop
1480V

Marvel's Avengers walczy o przetrwanie. Twórcy zapraszają na pokaz Kate Bishop

Crystal Dynamics zaprasza graczy na prezentację nowej zawartości do Marvel's Avengers. Twórcy nie mogą już dłużej czekać i powinni przedstawić ciekawe nowości, które skłonią graczy do powrotu na serwery. Aktualnie tytuł mierzy się z dużymi problemami.

Marvel's Avengers trafiło na rynek we wrześniu, ale Crystal Dynamics nie mogło mówić o wybitnej premierze. Gra nie osiągnęła oczekiwanych wyników, a ostatnio pojawiły się sygnały o bardzo poważnych problemach z liczbą graczy na Steam.

Twórcy chcą jednak walczyć o społeczność – zapowiedzieli nowości i choć opóźnili premierę aktualizacji dla nowej generacji, to już jutro odbędzie się stream, podczas którego zobaczymy prezentację pierwszej nowej bohaterki. Twórcy wprowadzą do gry Kate Bishop i w tym wypadku możemy liczyć na wstęp do historii oraz prezentację możliwości postaci.

Czy to jest sposób na osiągnięcie lepszych wyników? Trudno aktualnie powiedzieć, ale można mieć nadzieje, że deweloperzy mają plan i Marvel's Avengers zacznie odzyskiwać społeczność. Square Enix zainwestowało w pozycję ogromne pieniądze (to największy projekt studia na Zachodzie) i produkcja musi zdobyć odpowiednią publikę, by móc zacząć na siebie zarabiać.

Źródło: Twitter: PlayAvengers

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix