redakcja PPE redakcja PPE 20.11.2020 13:25
Call of Duty: Black Ops Cold War w Media Expert
980V

Call of Duty: Black Ops Cold War w Media Expert! Sprawdźcie ofertę

Czy są na sali fani Call of Duty? 13 listopada premierę miała najnowsza odsłona tej kultowej serii - Call of Duty: Black Ops Cold War. Jeżeli wciąż zastanawiacie się nad zakupem, sprawdźcie ofertę sieci Media Expert. 

Materiał powstał przy współpracy z Media Expert.

Call of Duty: Black Ops Cold War to kolejna część kultowej serii Call of Duty. 

Kultowa seria Black Ops powraca z Call of Duty: Black Ops Cold War, bezpośrednią kontynuacją gry, od której wszystko się zaczęło – Call of Duty: Black Ops.

Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W emocjonującej kampanii dla jednego gracza trafisz w sam środek globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson. W czasie rozgrywki staniesz twarzą w twarz z historycznymi postaciami i odkryjesz okrutną prawdę podczas walki w znanych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja czy główna siedziba KGB.

Poza kampanią gracze mogą wykorzystać arsenał broni i sprzętu z epoki zimnej wojny w nowej generacji trybu wieloosobowego i zombie.

Call of Duty: Black Ops Cold War

W sieci Media Expert znajdziecie grę w wersji:

Każdą grę można zakupić w opcji płatności teraz 50%, a reszta za pół roku. Ponadto przy zakupie wybranej wersji możecie dodatkowo skorzystać z promocji i zgarnąć rabat 20% na zakupy sprzętów marki Astro. 

Call of Duty: Black Ops Cold War

Advertisement

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Treyarch / Raven Software