Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.11.2020 14:38
Xbox Series X konsola
4353V

Dymiący Xbox Series X wraca do Microsoftu. Gracz otrzymał nowy sprzęt

Szczęśliwie zakończyła się głośna sprawa dymiącego Xboksa Series X. Microsoft odebrał już sprzęt i gracz otrzymał nową konsolę. Teraz przedstawiciele korporacji będą mogli dokładnie sprawdzić, na czym polega usterka urządzenia.

Od zeszłego tygodnia nasza branża żyła głośną sprawą dymiącego Xboksa Series X. Jeden z polskich graczy nagrał materiał, który obiegł cały świat i wzbudził zainteresowanie wśród wielu entuzjastów marki – sprawa doczekała się również komentarza ze strony głównego oddziału Xboksa. W późniejszym czasie wydarzenia opisał sam zainteresowany, przedstawiając jak dokładnie urządzenie odmówiło posłuszeństwa i zapewniając, że nie była to forma oszustwa czy przekrętu.

Obecnie możemy potwierdzić, że problematyczny Xbox Series X został już odebrany przez kuriera, a Microsoft dostarczył do gracza nową jednostkę – Arek Adamowicz opublikował zdjęcie potwierdzające, że ma już w domu sprawnie działającego Xboksa i może cieszyć nową generacją.

Microsoft będzie mógł teraz dokładnie sprawdzić, co zawiodło i dlaczego Xbox Series X wyrzucił z siebie tak dużo dymu. Na szczęście, ze wskazanym problemem nie musiało się mierzyć zbyt wielu graczy, a nietypowa sytuacja skończyła się szczęśliwie.

Źródło: Twitter: Arek_Adamowicz

Tagi: Microsoft xbox Xbox Series X