Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2020 09:44
PS5 konsola PlayStation 5 Sony
2374V

PS5 bez tajemnic. 11 faktów i funkcji PlayStation 5, które warto znać

Pierwsi kurierzy odebrali już PlayStation 5, dzięki czemu jutro między innymi polscy gracze rozpoczną poznawanie nowej generacji japońskiego producenta. Redakcja brytyjskiego PlayStation przedstawia kolejne ciekawostki o PS5, które mogą zainteresować fanów wyczekujących na sprzęt.

Redakcja PlayStation Access pracująca dla brytyjskiego oddziału PlayStation już zapowiedziała wszystkie gry zmierzające w tym tygodniu na PS5 i PS4, zebrała tytuły startowe PlayStation 5, a teraz przedstawia kolejne funkcje urządzenia.

Dziennikarze wspominają o możliwości rozgrywki oraz prowadzenia rozmów pomiędzy graczami z dwóch generacji, opowiadają o funkcji Remote Play, przenoszeniu danych pomiędzy konsolami Sony, możliwości wrzucania gier z PS4 na dysk zewnętrzny, informacji o czasie rozgrywki czy też zarządzaniu zawartością next-gena dzięki aplikacji PlayStation. Sony nie zapomniało także o dzieleniu się cyfrowymi tytułami, które funkcjonuje na podobnych zasadach jak w przypadku PlayStation 4, kiedy to jeden gracz może oferować swoje pozycje drugiej osobie.

Brytyjczycy podsumowują wcześniej publikowane informacje, więc jeśli nie śledziliście wszystkich doniesień dotyczących PlayStation 5, na pewno znajdziecie w poniższym materiale kilka interesujących wiadomości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 5 PS5 Sony