Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2020 07:01
PlayStation 5 logo
3465V

PS5 z pełną prezentacją gier na premierę. Sony pokazuje wszystkie tytuły

Brytyjski oddział PlayStation opracował interesujący materiał wideo, ukazujący wszystkie gry dostępne na PS5 od dnia premiery. Zestawienie zawiera wiele gier first-party oraz third-party. Przyszli właściciele sprzętu Sony, rozpoczynając nową generację, nie będą się nudzić.

Sony na każdym kroku przypomina, że PS5 otrzyma najlepszy zestaw gier startowych w historii. Japoński producent zadbał, by jego wewnętrzne zespoły stworzyły zestaw intrygujących, całkiem różnorodnych tytułów, a zestawienie zostało dodatkowo rozbudowane o produkcje third-party.

Już wczoraj informowaliśmy, że ekskluzywne gry japońskiego giganta zbierają znacznie lepsze oceny w porównaniu z tytułami startowymi na PlayStation 4, jednak dopiero poniższy materiał dobitnie pokazuje, czego tak naprawdę mogą spodziewać się gracze, którzy w najbliższy czwartek sięgną po nową generację PlayStation. Na rynku pojawi się sporo tytułów przygotowanych z myślą o nowej generacji – jednym z przykładów jest polski Observer System Redux, który otrzymał znacząco poprawioną oprawę.

Redakcja PlayStation Access wspomina również o PS Plus Collection, dzięki któremu już od premiery otrzymamy dostęp do wielu ulepszonych, bardzo dobrych gier z PlayStation 4. Nie ulega wątpliwości, że propozycja dla klientów PlayStation Plus jest okazała.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation playstation 5 PS5 Sony