Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 20:46
PS5 i PS4 kontrolery
2006V

Gry na PS5 i PS4. Sony prezentuje nowości

Już w tym tygodniu gracze z Europy rozpoczną poznawanie nowej generacji, więc redakcja PlayStation Access ma okazję pierwszy raz przedstawić nowości na PS5 i PS4. Sprawdźcie, jakie tytuły zmierzają na dwie konsole Sony.

PlayStation 5 jest już dostępne w wybranych krajach od zeszłego tygodnia, ale dopiero w najbliższy czwartek między innymi Polacy sięgną po PS5. Z tego powodu redakcja brytyjskiego PlayStation przygotowała ciekawy materiał prezentujący nowości. Film pierwszy raz zawiera gry na konsole dwóch generacji.

Będzie to ciekawy tydzień, ponieważ zagramy w między innymi Katamari Damacy REROLL and Mortal Kombat 11 Ultimate, Marvel's Spider-Man: Miles Morales (przeczytajcie naszą recenzję), Sackboy: A Big Adventure, Demon's Souls (przeczytajcie naszą recenzję), Bugsnax, The Pathless, Assassin's Creed Valhalla (przeczytajcie naszą recenzję), Godfall, NBA 2K21 oraz Call of Duty: Black Ops Cold War. Część tytułów jest już dostępna na PS4, ale oczywiście ekipa PlayStation Access wspomina o nich ze względu na debiut na PlayStation 5.

Trzeba przyznać, że zestawienie wygląda świetnie i gracze na pewno bez najmniejszego problemu znajdą tutaj przynajmniej 2-3 gry, z którymi chętnie zapoznają się już na next-genie. Od siebie mogę dodać – każdy z prezentowanych tytułów świetnie wykorzystuje kontroler DualSense i z tego powodu warto z tymi pozycjami zapoznać się na PS5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 playstation 5 ps4 PS5 Sony