Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2020 07:36
Bluepoint Games PS5
1776V

Bluepoint Games ponownie bawi się z fanami i wspomina o „symfonii plotek”

Bluepoint Games od kilku miesięcy chętnie publikuje tajemnicze materiały, które mają za zadanie pobudzać fanów konsolowej rozgrywki. Deweloperzy po raz kolejny wspominają o „symfonii plotek”, inicjując tym samym nowy etap spekulacji dotyczący nowych projektów. 

W listopadzie 2019 roku Bluepoint Games opublikowało tajemniczą wiadomość, w której wspominano o „symfonii plotek”. Zespół pobudził oczekiwania graczy, wspominając o dwóch tytułach – jak wiadomo, jednym z nich jest Demon's Souls.

Obecnie twórcy ponownie opublikowali tajemniczą wiadomość, która może odnosić się do trzech aspektów: przejęcia studia przez Sony, dodania do Demon's Souls nowej zawartości oraz właśnie nadciągającej zapowiedzi drugiej gry. Przypomnijmy, że już jakiś czas temu wspominaliśmy, że to Demon's Souls miało być „ostatnim sprawdzianem” dla ekipy przed oficjalnym przejęciem przez japońskiego giganta branży. Jednocześnie, podczas pracy nad remake'iem, deweloperzy dodali sekretne drzwi, które zostały już odkryte przez pierwszych graczy. 

Pamiętając o zeszłorocznej zajawce, która okazała się odświeżoną wersją Demon's Souls, możemy być pewni, że coś się święci, a o Bluepoint Games będzie jeszcze głośno – nie wiemy jednak dokładnie w jakim temacie. Pozostaje nam więc czekać na kolejne oficjalne ogłoszenia.

Tagi: Bluepoint Games playstation 5 PS5 Sony