Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.11.2020 10:40
demon's souls
1654V

Demon's Souls z dodatkową zawartością. Gracze odkryli tajemnicze pomieszczenie

Posiadacze PS5 i Demon's Souls odkryli tajemnicze, dodatkowe drzwi, za którymi kryje się niezidentyfikowany przedmiot.

Demon's Souls (PS5) zadebiutował na amerykańskim rynku dokładnie trzy dni temu. Zachodni gracze przemierzają już królestwo Boletarii w poszukiwaniu nowych wyzwań, a Europejczycy muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem konsole PlayStation 5, na które wydawana jest owa produkcja, zostaną dostarczone do ich domów w najbliższy czwartek. 

Jeden z graczy kryjący się pod pseudonimem OrganizedBonfire udostępnił na Reddicie materiał wideo, w którym pyta inne osoby, jak dostać się do zamkniętych drzwi. Co najciekawsze, drzwi, których w oryginalnej produkcji nie było. Początkowo niektórym wydawało się, iż jest to jedynie "ozdoba" mapy, lecz po użyciu trybu fotograficznego odbiorcy ominęli przeszkodę i przedarli się do pomieszczenia kryjącego się za zamkniętym wejściem.

Ich oczom ukazał się malutki dziedziniec, który nie grzeszy szczegółowością. Warto natomiast zaznaczyć, że znajduje się w nim niezidentyfikowany przedmiot.

Does anyone know how to open this door in 1-3? from r/demonssouls

Remake Demon's Souls wydaje się być pierwszym mocnym "eksem" od Sony, patrząc na oceny. Japońska korporacja może w najbliższym czasie zakupić studio Bluepoint Games, które odpowiadało za przygotowanie odświeżenia.

Źródło: https://gamerant.com/demons-souls-remake-new-door-mystery/

Tagi: Bluepoint Games Demon's Souls (PS5) Sony Interactive Entertainment