Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2020 14:00
Halo The Master Chief Collection
1197V

Halo: The Master Chief Collection już w 120 fps na Xbox Series X|S. Twórcy opublikowali dużą aktualizację

Od dzisiaj miłośnicy marki Halo lub gracze rozpoczynający przygodę z tym uniwersum mogą doświadczać Halo: The Master Chief Collection w 120 klatkach na sekundę na Xboksach Series X|S. Twórcy zajęli się usprawnieniem całego zestawu gier.

Studio rozwijające Halo: The Master Chief Collection nie zdążyło z zaproponowaniem wszystkich aktualizacji przed premierą next-genowych Xboksów, ale już dzisiaj wszyscy gracze mogą zapoznać się z ulepszeniami. Przed rozpoczęciem zabawy zainteresowani muszą pobrać sporo danych: 42GB (Xbox), 47,95GB (Microsoft Store i Xbox Game Pass PC) lub 25,4GB (Steam).

Twórcy zajęli się wieloma poprawkami, udostępnili Halo 4 na PC, ale jednocześnie fani mogą w tym wypadku wykorzystać moc Xboksów Series X i Xboksów Series S. Wszystkie kampanie z Halo: The Master Chief Collection mogą działać teraz na konsolach Microsoftu w 120 klatkach na sekundę – na XSX w 4K i XSS w 1080p. Gracze otrzymają taką jakość również w kooperacji (dwie osoby na split screenie).

Halo: The Master Chief Collection ma wyglądać na Xboksach Series X|S jak „ulepszona” wersja z PC. Deweloperzy zapewnili także zmianę ustawienia FOV, a także zadbali o zestaw ulepszeń do kooperacji dla czterech graczy (60 fps). W opcjach zmienimy teraz ustawienia HDR oraz wykorzystamy Quick Resume i Smart Delivery.

Jeśli więc wciąż nie mieliście okazji zagrać w kolekcję Halo, a macie w domu już nową generację – szykujcie się na przyjemne historie, dobre strzelanie i to wszystko z wykorzystaniem mocy konsol Microsoftu.

Warto dodać, że według ostatnich przecieków, Halo Infinite zostało „mniej więcej ukończone”.

Źródło: https://support.halowaypoint.com/hc/en-us/articles/360052057192-Halo-The-Master-Chief-Collection-Patch-Notes

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios