Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2020 14:30
Halo: The Master Chief Collection Xbox Series X|S
1513V

Halo: The Master Chief Collection w 120 fps i 4K na Xboksie Series X

Sympatycy Halo otrzymają kolejny powód, by ponownie zapoznać się z całym zestawem Halo: The Master Chief Collection. Xbox Polska potwierdziło ważny szczegół: zestaw gier skorzysta z mocy nowej generacji i zapewni rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę.

Halo: The Master Chief Collection trafiło na Xboksa One w 2014 roku, ale zestaw produkcji od początku mierzył się z dużymi problemami. Twórcy jednak systematycznie pracowali nad tytułami i najwidoczniej wciąż znajduje się część deweloperów, która stale ulepsza gry.

Xbox Polska potwierdziło ważny szczegół: wszystkie pozycje z Halo: The Master Chief Collection będą w pełni zoptymalizowane dla Xboksa Series X i Xboksa Series S. Gracze na obu urządzeniach mogą liczyć na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę – i to w kampaniach oraz multiplayerze.

Jeśli zamierzacie sięgnąć po droższego next-gena, to otrzymacie również rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Twórcy poprawili również split-screen.

Halo: The Master Chief Collection zawiera Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, kampanię Halo 3: ODST, Halo: Reach i Halo 4. Ponowne poznanie tych historii, które wykorzystają teraz moc nowej generacji może okazać się idealną opcją na długie jesienne wieczory.

Warto pamiętać, że Halo: The Master Chief Collection jest dostępne w ramach Xbox Game Pass.

Warto przypomnieć, że Xbox Polska wczoraj podsumowało informacje o Xboksach Series X|S, a wcześniej otrzymaliśmy dużą listę gier, które już od premiery skorzystają z mocy amerykańskich next-genów.

Źródło: Twitter: XboxPL

Tagi: 343 Industries Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios