Iza Łęcka Iza Łęcka 17.11.2020 11:13
PlayStation 5 moc system PS5
4102V

PS5 z nową aktualizacją systemu. Sony ulepsza PlayStation 5 przed europejską premierą

Jeszcze przed debiutem PS5 na Starym Kontynencie, Sony opublikowało kolejną aktualizację systemu next-genowej konsoli. Nie wprowadzono wielu nowych funkcji, natomiast inżynierowie czuwają nad stabilizacją urządzenia. 

W najbliższy czwartek odbędzie się europejska premiera PS5, jednak pamiętajmy, że najnowsza konsola Sony jest już dostępna w wybranych krajach – w zeszłym tygodniu Jim Ryan rozpoczął nową generację PlayStation, dziękując wszystkim graczom za wsparcie.

W PlayStation 5 zaproponowany został zupełnie nowy system, który potrzebuje jeszcze kilku poprawek. Japończycy właśnie udostępnili nową aktualizację (868MB). W szczegółach nie zostały wskazane informacje o funkcjach czy też konkretnych poprawkach, natomiast Sony zajmuje się klasyczną „poprawą wydajności systemu”. 

Japońscy inżynierowie przez cały czas życia PS4 przygotowali dziesiątki aktualizacji zajmujących się „stabilizacją” PlayStation 4 i najpewniej w przypadku PlayStation 5 będziemy świadkami podobnych poprawek. Stabilność systemu jest szczególnie ważna w momencie uruchomienia nowej generacji, kiedy to od czasu do czasu wykrywane są drobne problemy, które mogą wpływać na działanie konsoli i komfort jej użytkowania.

Sprawdźcie naszą recenzję PlayStation 5.

Źródło: Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: aktualizacja systemu firmware playstation 5 PS5 Sony