Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.11.2020 11:30
Constantine 2 postaje
1143V

Constantine 2 powstaje? Aktor z pierwszej odsłony filmu z Keanu Reevesem zdradza, że prace już trwają

Aktor znany z filmu "Constantine", Peter Stormare, zdradził, że prace nad sequelem już trwają. Informacja bardzo mocno rozbudziła oczekiwania wszystkich fanów Keanu Reevesa. 

Keanu Reeves to aktor, który w ostatnich latach przeżywa swoją druga, zawodową młodość. Jego nazwisko jest bardzo rozchwytywane, a powrót na świeczniki zagwarantowała mu znakomita rola w serii filmów "John Wick". Już niedługo zadebiutuje przecież również Cyberpunk 2077, gdzie wystąpi (więcej o samej postaci dowiemy się z najbliższego Night City Wire), a wiemy także, że cały czas powstaje film "Matrix 4"

Warto przypomnieć jednak, że gwiazdor znany jest z wielu innych produkcji, a jedną z nich jest "Constantine". Co ciekawe, jeśli wierzyć słowom jednego z aktorów, Petera Stormare, który miał okazję pracować przy rzeczonym filmie, już teraz powstaje sequel! Prace mają trwać od jakiegoś czasu i bardzo możliwe, że niedługo będziemy mogli przeczytać oficjalną informację na ten temat. 

Jest to bez wątpienia genialna wiadomość dla fanów Keanu Reevesa. Jeśli tylko informacja się potwierdzi, a on znów wystąpi w głównej roli (nie sądzę, aby wytwórnia ryzykowała re-castingiem), będzie to już trzeci film, nad którym obecnie pracuje celebryta. Oprócz wspomnianego już "Matrixa 4", powstaje przecież również "John Wick 4". Jeśli jednak jakiś aktor miałby udźwignąć taki natłok prac, to właśnie Keanu! 

Źródło: https://www.cnet.com/news/constantine-star-says-a-sequel-to-the-keanu-reeves-movie-is-in-the-works/

Tagi: Constantine 2 Keanu Reeves kino