Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.09.2020 15:30
Matrix 4 love story
2368V

Matrix 4 to "historia miłosna". Keanu Reeves zdradza swoje wrażenia na temat scenariusza

Główny aktor sagi "Matrix", który wciela się w tytułowego Neo, zdradził bardzo ciekawą informację na temat nadchodzącej, czwartej filmowej odsłony. 

"Matrix 4" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów i to nie tylko przez fanów sci-fi. Na ten moment premiera filmu zaplanowana jest na kwiecień 2022 roku i biorąc pod uwagę, że aktorzy wrócili już na plan, wszystko jest na dobrej drodze. Oczywiście obecna sytuacja na świecie zmienia się tak dynamicznie, że wszystko może zostać jeszcze znacząco przesunięte. Czas pokaże, kiedy Neo wyląduje na dużym ekranie. 

Podczas niedawnego wywiadu dla BBC, Keanu Reeves, aktor wcielający się w głównego bohatera, zdradził swoje zdanie na temat fabuły filmu oraz wrażenia, jakie odniósł do tej pory na temat samego filmu. Gwiazdor pochwalił robotę, którą wykonuje główna twórczyni:

Mamy wspaniałą pisarkę i reżyserkę, Lanę Wachowski - naprawdę napisała wyjątkowo piękny scenariusz, który jest miłosną historią. Bardzo inspirującą, kolejną wersją wezwania do przebudzenia i rozrywki, - świetna akcja. Wszystko wreszcie zostanie wyjawione. 

Bez wątpienia najbardziej zaskakującym fragmentem wypowiedzi jest ten o "miłosnej historii". Oczywiście pewne jest, że nie należy spodziewać się romansu, ale wciąż zdaje się to bardzo intrygującą wiadomością. Jak myślicie, "Love Story" będzie miało duże znaczenie dla przebiegu filmu

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/keanu-reeves-the-matrix-4-love-story/

Tagi: film Keanu Reeves matrix Neo